OSIĄGNIECIA I SUKCESY 2020, 2019

MISTRZOSTWA POLSKI BALET, MODERN , JAZZ 2020 - OSSA
BALET
1 miejsce formacja balet juniorów
1 miejsce mini grupa balet seniorów
1 miejsce mini grupa balet juniorów
1 miejsce solo balet dorośli Mira Grodziecka
1 miejsce solo balet starsi juniorzy Zofia Szpryngiel
1 miejsce solo balet w repertuarze i 1 miejsce solo balet OPEN Blanka Ukarma
1 miejsce duet balet Anna Zadorska i Katarzyna Ostrowska
2 miejsce Formacja dzieci balet
2 miejsce mini grupa dzieci balet
2 miejsce solo balet dorośli Julia Ciszewska
2 miejsce solo balet starsi juniorzy Wiktoria Haczkiewicz
2 miejsce solo balet młodzi juniorzy Oliwia Curlok
2 miejsce duet balet dzieci Antonina Kita i Julia Kucharska
3 miejsce solo balet starsi juniorzy Anna Czajkowska
3 miejsce solo balet dzieci Julia Kucharska
4 miejsce solo balet starsi juniorzy Julia Arcisz
4 miejsce solo balet młodsi juniorzy Anna Zadorska
5 miejsce solo balet młodsi juniorzy Katarzyna Ostrowska
7 miejsce solo balet starsi juniorzy Hanna Gajewska


MODERN
1 miejsce mini grupa modern dzieci
2 miejsce dla solistki Moniki Grzesik w kategorii dorosłych
2 miejsce dla dziecięcej formacji modern
2 miejsce dla mini grupy juniorów modern
2 miejsce duet Julia Cebulla i Milena Zdzuj w kategorii dzieci
3 miejsce formacja modern juniorów
3 miejsce mini grupa dzieci modern
3 miejsce mini grupa dorosłych modern
3 miejsce duet Hanna Dora i Wiktoria Haczkiewicz w kategorii juniorów starszych
3 miejsce duet Lena Janków i Zosia Kmiotek w kategorii juniorów młodszych
4 miejsce solo dzieci Milena Zdzuj
4 miejsce duet juniorzy starsi Julia Arcisz i Jagoda Dąbrowska
5 miejsce solo juniorzy starsi Julia Górka
5 miejsce duet dzieci Julia Dynak i Julia Kucharska
7 miejsce solo juniorzy starsi Wiktoria Haczkiewicz
8 miejsce solo dzieci Julia Cebulla


JAZZ
1 miejsce mini grupa dorosłych jazz
2 miejsce formacja juniorów jazz
2 miejsce formacja dzieci jazz
2 miejsce mini grupa juniorów jazz
2 miejsce solo dorośli jazz Monika Grzesik
2 miejsce duet juniorzy starsi jazz Julia Arcisz i Jagoda Dąbrowska
2 miejsce duet dorośli jazz Mira Grodziecka i Monika Grzesik
2 miejsce duet dzieci jazz Milena Zdzuj i Julia Cebulla
3 miejsce duet juniorzy starsi jazz Julia Górka i Zofia Szpryngiel
5 miejsce dzieci mini jazz
5 miejsce duet jazz juniorki Lena Janków Zosia Kmiotek
7 miejsce mini grupa juniorów jazz
MISTRZOSTWA ŚWIATA BALET, MODERN , JAZZ 2019 - OSSA
1 miejsce Julia Ciszewska i Mira Grodziecka duet balet 16+
2 miejsce Lena Grodziecka i Monika Grzesik duet balet 16+
2 miejsce Formacja balet 12 – 15 lat
2 miejsce Mini grupa balet 16+
3 miejsce Mira Grodziecka solo balet 16+
5 miejsce Blanka Ukarma solo balet do 11 lat
5 miejsce Julia Ciszewska solo balet 16+
6 miejsce Julia Arcisz i Jagoda Dąbrowska duet balet 12-15 lat
7 miejsce Antonina Kita i Julia Kucharska duet balet do 11 lat
7 miejsce Mini grupa balet 12-15 lat
8 miejsce Julia Arcisz solo balet 12-15 lat
8 miejsce Mini grupa modern do 11 lat
8 miejsce Formacja modern 12-15 lat
8 miejsce Mini grupa jazz 12-15 lat
8 miejsce Mini grupa jazz 16+
9 miejsce Julia Kucharska solo balet do 11 lat
9 miejsce Wiktoria Haczkiewicz i Zofia Szpryngiel duet balet 12-15 lat
9 miejsce Mini grupa jazz do 11 lat
9 miejsce Formacja jazz 12-15 lat
10 miejsce Monika Granatowska solo balet 16+
10 miejsce Monika Grzesik solo modern 16+
11 miejsce Anna Czajkowska solo balet 12-15 lat
11 miejsce Formacja modern do 11 lat
13 miejsce Zofia Szpryngiel solo balet 12-15 lat
13 miejsce Julia Cebulla i Julia Dynak duet jazz do 11 lat
13 miejsce Julia Cebulla solo modern do 11 lat
18 miejsce Zuzanna Leśniewska solo balet do 11 lat
16 miejsce Mini grupa modern 16+
21 miejsce Julia Cebulla solo jazz do 11 lat
21 miejsce Julia Cebulla i Milena Zdzuj duet modern do 11 lat
21 miejsce Mini grupa modern 12-15 lat22 miejsce Antonina Kita solo modern do 11 lat

MISTRZOSTWA EUROPY BALET, MODERN , JAZZ 2019 - PRAGA
 IDO EUROPEAN BALLET, JAZZ, MODERN AND CONTEMPORARY CHAMPIONSHIPS

1 miejsce miniformacja balet 16+
1 miejsce solo balet 16+ Mira Grodziecka
1 miejsce solo balet 12-15 lat Zosia Szpryngiel
1 miejsce duet balet 12-15 Zosia Szpryngiel i Wiktoria Haczkiewicz
2 miejsce solo balet 12-15 Anna Czajkowska
2 miejsce duet balet 16+ Monika Grzesik i Lena Grodziecka
3 miejsce miniformacja modern do 11 lat
3 miejsce duet modern do 11 lat Milena Zdzuj i Julia Cebulla
3 miejsce miniformacja balet 12-15 lat
5 miejsce solo modern do 11 lat Julia Cebulla. 
5 miejsce duet balet do lat 11 Antonina Kita i Julia Kucharska
5 miejsce miniformacja jazz 16+
6 miejsce miniformacja jazz 12-15. 
6 miejsce duet jazz do 11 lat Julia Cebulla i Julia Dynak

KRAJOWE MISTRZOSTWA POLSKI BALET / MODERN DANCE 2019 
1 miejsce Formacja Balet Mini Kids dzieci do lat 7
1 miejsce Formacja Modern Dzieci do 11 lat
1 miejsce Formacja Modern 12-15 lat
1 miejsce Formacja Balet 12-15 lat
1 miejsce Mini grupa Modern Dzieci do 11 lat
1 miejsce Mini grupa Balet 12-15 lat
1 miejsce Duet Modern Julia Cebulla i Milena Zdzuj Dzieci do 11 lat
1 miejsce Duet Balet Oliwia Chudy i Julia Arcisz 12-15 lat
1 miejsce Duet Balet Monika Grzesik i Lena Grodziecka dorośli
1 miejsce Solo Balet Mira Grodziecka dorośli
1 miejsce Solo Balet Anna Czajkowska 12-15 lat
1 miejsce Solo Balet Blanka Ukarma Dzieci do 11 lat
2 miejsce Mini grupa Balet dorośli
2 miejsce Duet Balet Mira Grodziecka i Julia Ciszewska dorośli
2 miejsce Duet Balet Wiktoria Haczkiewicz i Zofia Szpryngiel 12-15 lat
2 miejsce Solo Modern Julia Cebulla Dzieci do 11 lat
2 miejsce Solo Balet Julia Arcisz 12-15 lat
2 miejsce Solo Balet Monika Granatowska dorośli
2 miejsce Solo Balet Julia Kucharska Dzieci do 11 lat
3 miejsce Solo Balet Zosia Szpryngiel 12-15 lat
3 miejsce Duet Balet Antosia Kita i Julia Kucharska Dzieci do 11 lat
4 miejsce Duet Modern Oliwia Chudy i Julia Arcisz 12-15 lat
4 miejsce Duet Julia Dynak i Zuzia Leśniewska Dzieci do 11 lat
4 miejsce Mini grupa Modern dorośli
4 miejsce Mini grupa Modern 12-15 lat
5 miejsce Solo Modern Antonina Kita Dzieci do 11 lat
5 miejsce Solo Balet 16+ Julia Ciszewska dorośli
6 miejsce Solo Modern Monika Grzesik dorośli
7 miejsce Solo Balet 16+ Anna Guzy dorośli
7 miejsce Duet Modern Zosia Kmiotek i Lena Janków 12-15 lat

KRAJOWE MISTRZOSTWA POLSKI SHOW  DANCE 2019
5 miejsce i nominację do Mistrzostw Europy zdobyła Jagoda Dąbrowska i Julia Arcisz w katogorii duet 12-15 lat 
9 miejsce zdobyła Wiktoria Haczkiewicz w kategorii solo 12-15 lat
13 miejsce i nominacja do Mistrzostw Świata i Europy zdobyła Monika Granatowska w kategorii solo 16+ 

KRAJOWE MISTRZOSTWA POLSKI JAZZ DANCE 2019
1 miejsce Formacja Juniorów 12-15
1 miejsce Formacja Minikids do 7 lat 
2 miejsce duet do 11 Julia Cebulla i Julia Dynak 
3 miejsce Miniformacja Juniorów 12-15 
3 miejsce Miniformacja Dzieci do 11 lat 
3 miejsce Solo do 11 lat Julia Cebulla 
4 miejsce Miniformacja 16+
4 miejsce Solo do 11 lat Julia Dynak
4 miejsce Solo 12-15 lat Oliwia Chudy
5 miejsce Duet 16+ Monika Grzesik i Mira Grodziecka
6 miejsce Solo 16+ Monika Grzesik 
6 miejsce Duet 12-15 lat Oliwia Chudy i Ania Czajkowska. 

Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW